Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Plėvelės kaina 1 ㎡ / NUO 10 eur be klijavimo darbų,plėvelė parduodama bėginiais metrais, rulono plotį (152 cm).

Kaina be PVM

Išsaugo vėsą patalpoje

Jeigu jūsų langai išeina į pietinę pusę, tuomet jūs žinote apie visus vasaros karščio teikiamus ,,malonumus“. Patalpa, šildoma visą dieną tampa ,,sauna, šiluma išlieka ilgą laiką, o kondicionierius, į kurį buvo dedama daug vilčių, padeda tik tuomet, kai būna įjungtas. Įmonė DECOR SERVICE siūlo modernų, paprastą ir prieinamą sprendimąveidrodinė plėvelė langams. Šiluma, patenkanti į patalpos vidų pro ,,veidrodinį“ stiklo paviršių nepridaro tiek daug nepatogumų, kaip stiklas, neapklijuotas plėvele. Veidrodine danga apsaugotoje patalpoje, nesijaučia karščio ir tvankumo.

Reguliuoja temperatūrą patalpose, o žiemą taupo energiją jose

Veidrodinė plėvelė stiklams yra viena efektyviausių apsaugos priemonių nuo saulės. Ji reguliuoja temperatūrą ir taupo energiją pastatuose, atspindėdama didelį kiekį šilumos, patenkantį į patalpas iš lauko vasarą ir išeinantį iš patalpų į lauką žiemą (išvengiama iki 25 proc. šilumos nuostolių).

Apsaugo nuo smalsių žvilgsnių

Jeigu jūs gyvenate apatiniuose aukštuose, tikriausiai neapleidžia jausmas, kad per langus esate stebimi ir iš lauko pusės matosi visa, kas vyksta bute. Sprendimas šioms problemoms yra. Stiklas, padengtas veidrodine plėvele, leidžia žmonėms iš gatvės matyti tik savo atvaizdą veidrodyje. Vienpusio matomumo efektas suteikia galimybę užsiimti bet kokiu darbu, nebijant sukčiautojų, vagių ar tiesiog smalsių praeivių žvilgsnių.

Apsaugo nuo saulės spindulių akinimo

Jei lauke karšta ir spigina saulė, stiklinių biurų darbuotojams rekomenduojama užtraukti roletus arba uždaryti langus. Minėta apsauga sulaiko karštį, tačiau praleidžia mažiau dienos šviesos, tad dirbantiems žmonėms gali kilti nepatogumų. Tokiu atveju maksimalų komfortą užtikrina specialios veidrodinės plėvelės, apsaugančios televizoriaus ar kompiuterio monitorių nuo ryškios saulės akinimo bei tausojančios jūsų akis ir nervus nuo papildomos įtampos.

Apsaugo interjero elementus nuo išblukimo

Langų plėvelė puikiai apsaugo patalpų interjerą sulaikydama net 99 proc. UV spindulių. Tamsesnės plėvelės turi stipresnį ,,veidrodinio“ poveikio efektą ir atspindi daugiau spindulių. Plėvelių dėka prailgsta baldų ir sienų apdailos tarnavimo laikas, parduotuvių vitrinose išdėstytos prekės neprarast originalios spalvos ir neišbluks : interjero elementų neveikia tiesioginiai saulės spinduliai, jie taip greit neišblunka.

Sumažina oro kondicionavimo įrenginių išlaidas

Saulės spindulius kontroliuojančios plėvelės sumažina kondicionavimo sistemų apkrovą bei išlaidas, palaikydamos optimalią temperatūrą patalpose.

DECOR SERVICE

UAB „DECOR SERVICE“  daugiau kaip 17 metų prekiaujame bei klijuojame veidrodines plėveles, naudodami aukštos kokybės plėveles galime garantuoti ilgaamžišką plėvelių tarnavimo laiką.

Siūlome konkurencingą kainą, greitą paslaugų atlikimą, didelį plėvelių pasirinkimą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis dabar!

+370 5213 0856