Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Saulės kontrolės plėvelės


Saulės kontrolės plėvelė – šiuolaikiška medžiaga, apsauganti patalpas nuo UV spindulių, saulės radiacijos, ryškios šviesos bei aukštos temperatūros (mažina kambario temperatūrą nuo 5 iki 10 laipsnių). Užklijuota ant langų, atspindi didžiąją dalį kaitrių infraraudonųjų spindulių, kita šilumos dalis absorbuojama. Tinka visų tipų biurams, butams, namams, balkonams, langams bei pramoninėms patalpoms.


Veidrodinė plėvelė nuo saulės reguliuoja temperatūrą ir taupo energiją pastatuose, atspindėdama didelį kiekį šilumos, patenkantį į patalpas iš lauko vasarą ir išeinantį iš patalpų į lauką žiemą ( galima išvengti iki 20% šilumos nuostolių). Veidrodinio efekto tonuota plėvelė sulaiko 99% UV spindulių. Būna skirtingų atspalvių, skirtingo apsaugos nuo saulės lygio, skirtingo tankio ir storio. Tamsesnių spalvų plėvelės turi ryškesnį ,,veidrodinio“ poveikio efektą ir atspindi daugiau šilumos. Dėka savo savybių (vienpusio matomumo efektas), veidrodinė versija apsaugo pirmųjų aukštų langus nuo pašalinių žvilgsnių. Plėvelę patogu naudoti ir norint išsaugoti individualių namų, su didele vidine erdve, privatumą.

Saulės kontrolės plėvelės

DECOR SERVICE

Stiklas, dengtas apsaugine saulės kontrolės plėvele, yra tvirtesnis. Pažeidimo atveju jis nesubyra į šipulius, o sutrukęs lieka ant jos. Tuo pačiu, stiklą su plėvele lengva sudaužyti iš vidaus – priešgaisrinės saugos reikalavimas. Gaisro atveju žmonės turi galimybę išeiti pro langus, jei kito kelio nėra.


Kaip parodė praktika, augalai irgi puikiai auga patalpose, kur pertvaros ar langai tonuoti minėta plėvele. Suteikiama apsauga nuo saulės, be žaliuzių ar roletų pagalbos, neprarandant gražaus vaizdo pro langą bei mėgaujantis matoma dienos šviesa.


Šiomis dienomis didelis dėmesys skiriamas eksterjeriniui pastatų, parduotuvių, restoranų, kotedžų, biurų išoriniam vaizdui bei interjerui. Įmonės DECOR SERVICE siūlomos skirtingų atspalvių (sidabrinės, bronzinės, melsvos, violetinės, holografinės) su įvairiais ornamentais dekoratyvinės ir kitos saulės kontrolės plėvelinės dangos iš pagrindinių gamintojų, leidžia pastatams suteikti prestižinę išvaizdą, priduodant individualumo bei originalumo.


DECOR SERVICE patarimas

 

Nepriklausomai nuo pasirinkto tipo apsaugos nuo saulės plėvelės, visada atkreipkite dėmesį į gamintoją ir produkto kokybę.

DECOR SERVICE

UAB „DECOR SERVICE“  daugiau kaip 20 metų atliekame saulės kontrolės plėvelės klijavimo paslaugas, naudodami aukštos kokybės plėveles galime garantuoti ilgaamžišką plėvelių tarnavimo laiką.

Siūlome konkurencingą kainą, greitą paslaugų atlikimą, didelį plėvelių pasirinkimą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis dabar!

+370 5213 0856