Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Matinė plėvelė stiklui

Plėvelės kaina 1 ㎡ / NUO 10 eur be klijavimo darbų, plėvelė parduodama bėginiais metrais, rulono plotį (152 cm).

Stiklų matinė plėvelė išsprendžia daugumą problemų:
– neleidžia kolegoms ar smalsiems klientams pamatyti ,,tvarkos“ ant jūsų darbo stalo;
– saugo nuo smalsių žvilgsnių per langą iš gatvės pusės;
– sukuria patogias darbo vietas be globalinio patalpų pertvarkymo;
– siūlo prieinamus sprendimus jūsų namų ar biuro dekoravimui.

Stiklų matinimas plėvele

Stiklų matinimas plėvele plačiai naudojamas bankuose, kavinėse, restoranuose, prekybos centruose, gydymo įstaigose, biuruose, namuose. Taip pat galima ,,matinė pertvara“ baseinuose, persirengimo ir dušo kabinose, pirtyse – kur ypač reikalingas privatumas. Populiariausia matinė plėvelė – balta. Ji puikiai praleidžia 81% šviesos, tuo pačiu neleisdama matyti kas vyksta patalpoje iš kitos stiklo pusės. Būtent todėl balta matinė plėvelė naudojama poliklinikose, laboratorijose ir kitose medicinos įstaigose.

Plačiai naudojama ir brangiųjų metalų imitacija, puikiai padedanti papuošti bet kokią patalpą, suteikiant jai originalumo bei modernumo. Didelę paklausą tarp vartotojų turi specialios dekoratyvinės plėvelės aukso arba sidabro ,,šerkšno“ spalvos. Jos padeda išsklaidant apšvietimą, pritemdyti patalpas bei sukurti privatumo pojūtį. Mėgstama ir juoda klasikinė spalva, kuri visais laikais išlieka madinga. Žinoma, norėdami prislopinti šalto stiklo blizgesį bei akcentuoti tam tikras interjero dalis, klientai renkasi iš matinių plėvelių gausos ir raudonas, žydras, mėlynas, žalias ir net rudas spalvas. Kartu matinės plėvelės atlieka ir apsaugines funkcijas, tuo atveju, jei stiklas dužo, jis nesubyra į šipulius, o sutrukęs lieka ant jų.

Ypatingai populiarus meninis stiklų matinimas – tai įvairių logotipų, ornamentų pjaustymas iš matinės plėvelės. Tokie raštai ant stiklo suteikia jūsų patalpai individualumo matinės plėvelės pagalba.

Teisingas langų matinimas – ilgaamžiškumo ir puikios išvaizdos garantas. Būtent todėl šį procesą turėtumėte patikėti profesionalams. Kartu galime pasiūlyti daugybę modernių, sertifikuotų ir aukštos kokybės plėvelių už prieinamą kainą.

Matinės plėvelės

matinė plėvelė

+370 5213 0856