Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Automobilinė plėvelė

Daugelis automėgėjų norėtų, kad jo automobilis išsiskirtų minioje ir turėtų individualų braižą. Dažniausiai transporto priemonės spalva yra pradinė informacija bei pirminis vaizdas krentantis į akis. Tačiau ne visada pavyksta rasti savo mėgstamiausio atspalvio modelį, o perdažymas yra brangus. Būtent todėl DECOR SERVICE kompanija siūlo automobiliams įvairių spalvų pokyčius su specialia plėvele.

 

Išskirtinė automobilio išvaizda

Mūsų darbe gali būti naudojamos įvairios vinilo plėvelės: blizgios, matinės, perlamutrinės, 2 D ir 3 D efekto, metalizuotų paviršių (aukso, chromo, poliruoto aliuminio) imitacijos. Estetišką, modernų bei stilingą įvaizdį automobiliams padeda kurti anglies pluošto lakštų (CARBON) plėvelės. Jos puikiai žiūrisi ant automobilių stogo, sparnų, kapoto, jas galima klijuoti ant šonų, spoilerių ir kt. Norintiems išsiskirti galime pasiūlyti ir ryškias iššaukiančio atspalvio spalvas, kurias dažnai renkasi sportinių automobilių mėgėjai.

Automobilio apsauga

Ne paslaptis, kad mūsų kelių būklė nėra gera, tad automobilio kėbului tenka milžiniškas krūvis: purvas, žvyras, cheminiai reagentai – visa tai turi neigiamą poveikį ne tik jo išvaizdai (nusilupa dažai), bet ir tarnavimo laikui. Transporto priemonės pokyčiai su spalvota plėvele leidžia išspręsti šias problemas. Plėvelinė danga puikiai atlaiko transporto priemonės eksploatavimą keliuose, apsaugodama automobilio metalą nuo žalingo korozijos poveikio. Pakankamai storas vinilo sluoksnis apsaugo kėbulą nuo įbrėžimų, dažniausiai atsirandančių nuo iš po automobilio ratų atšokusių akmenukų. Tuo pačiu, plėvelės pradinė išvaizda nesikeičia, nes ji pagaminta iš patvarios medžiagos.

Papildomi plėvelės privalumai

– galimybė paslėpti išorinius automobilio defektus;

– galimybė plauti ir poliruoti dangą;

– optimalus kainos ir kokybės santykis;

– spalvų ir vaizdų gausa;

– paviršiaus apsauga;

– specialių medžiagų, atsparių drėgmei bei temperatūros pokyčiams, naudojimas.

Norint prailginti plėvelės tarnavimo laiką, būtina jos instaliavimą patikėti profesionalams. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas iš gamintojų, kurie jau įgavo automėgėjų pasitikėjimą. DECOR SERVICE kompanija  garantuoja, kad būsite maloniai nustebinti, kai vėl pamatysite savo atnaujintą automobilį

DECOR SERVICE

UAB „DECOR SERVICE“  daugiau kaip 20 metų prekiaujame automobilinėmis plėvelėmis, bei jas klijuojame, naudodami aukštos kokybės plėveles galime garantuoti ilgaamžišką plėvelių tarnavimo laiką.

Siūlome konkurencingą kainą, greitą paslaugų atlikimą, didelį plėvelių pasirinkimą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis dabar!

+370 5213 0856