Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Architektūrinės plėvelės

 

Šiuolaikiniame moderniame patalpų ir butų dizaine vis dažniau vyrauja veidrodžių, stiklų bei laisvų erdvių tendencijos.

Žinoma, madą nori sekti kiekvienas, bet būti kaip dauguma – nenori niekas.

 

Todėl paprastas stiklas ar veidrodis kambaryje – tai tikrai nėra rodiklis, rodantis supratimą apie mados pojūtį. Ištaisyti situaciją gali architektūrinė plėvelė.

 

Pagal paskirtį architektūrinės plėvelės skirstomos į apsaugos nuo saulės plėveles, smūgiams atsparias plėveles, energiją taupančias plėveles ir dekoratyvines plėveles.

Visos architektūrinės plėvelės, skirtos stiklų dekoracijai, pasižymi bendromis savybėmis:

– dūžio atveju (smūgis, vėjas) neleidžia stiklui subyrėti į šipulius ir sužeisti aplinkinius žmones (stiklas įtrūksta, šukės lieka ant plėvelės);

– suteikia pastatui prestižinę išvaizdą (daugiau nei 150 atspalvių);

– užtikrina maksimalų apšvietimo komfortą, apsaugo nuo ryškios saulės akinimo;

– sumažina šilumos nuostolius žiemą iki 25% (kadangi dalis šilumos išeina per langus);

– sulaiko iki 99 proc. UV spindulių, kas karšto klimato sąlygomis teigiamai įtakoja žmonių sveikatą,  apsaugo baldus ir audinius nuo išblukimo.

Atsparios smūgiui plėvelės

Plėvelės su pastiprinta plėveline (žr. psl. Apsauginės plėvelės) danga būna veidrodinės, skaidrios bei matinės. Šios plėvelės sustiprina stiklą.

Architektūrinės plėvelės

Architektūrinės saulės kontrolės plėvelės

 

Šiai grupei priklauso ir veidrodinės plėvelės, sukuriančios pastatų interjerui įvairių atspalvių veidrodžio efektą, taip pat ir neutralios plėvelės, suteikiančios stiklams lengvą veidrodinį efektą.

 

Apsauginė danga skirta apsaugoti kambarį nuo saulės spindulių ir perteklinės šviesos.

 

Tuo pačiu metu veidrodinė danga turi vienpusio matomumo efektą, apsaugo langus nuo pašalinių žvilgsnių. Plėvelės skiriamos į vidinio ir išorinio naudojimo.

Taupančios energiją architektūrinės plėvelės

Skaidrios permatomos plėvelės su lengvu keramikine danga, leidžiančios į abi puses atspindėti iki 70 proc. infraraudonųjų spindulių. Jei į patalpą prasiskverbia mažai natūralios šviesos ir yra tvanku, šios plėvelės apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių bei neužtemdo dienos šviesos.

Dekoratyvinės plėvelės

Šios plėvelės gali būti naudojamos vidaus ir išorės darbams. Jų pagalba galite sukurti mozaiką, suteikti stiklui norimą spalvą, padaryti jį pusiau permatomą arba visiškai matinį. Didelis pasirinkimas plėvelių su kvadratais, piešiniais, juostelėmis, įvairiais raštais ir pan.

Pastatų fasadinės plėvelės

Dažnai mūsų įmonėje pastatų savininkai užsako išorines fasadines plėveles, kadangi su laiku stiklo dažai ar paprastos plėvelės paklijuotos iš vidaus už stiklo paketo kaista ir suskilinėją.

Pastato fasadiniai langai prieš plėvelės klijavimą

Pastato fasadiniai langai apklijuoti plėvele

DECOR SERVICE

UAB „DECOR SERVICE“  daugiau kaip 20 metų prekiaujame bei klijuojame architektūrines plėveles, naudodami aukštos kokybės plėveles galime garantuoti ilgaamžišką plėvelių tarnavimo laiką.

Siūlome konkurencingą kainą, greitą paslaugų atlikimą, didelį plėvelių pasirinkimą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis dabar!

+370 5213 0856