Plėvelės pardavimas: +37052130856
Plėvelės klijavimas: +37068095003
Patirtis:
VIRŠ 20 METŲ

Apsauginė plėvelė apsauga nuo įsilaužimų ir vagysčių

Plėvelės kaina 1 ㎡

 

50 mikronų 9 eur
100 mikronų 12 eur
200 mikronų 17 eur

 

Kaina be PVM ir be klijavimo darbų, plėvelė parduodama bėginiais metrais, rulono plotį (152 cm).

 

Įmonė DECOR SERVICE parduoda medžiagą, kuri apsaugo stiklą nuo pagrindinio trūkumo – trapumo. Apsauginės plėvelės taip pat, plėvelės dėka, stiklas patikimai apsaugomas nuo bet kokios neatsargios eksploatacijos su juo (pvz., staigaus lango uždarymo).

Be to, apsauginis sluoksnis yra kliūtis triukšmui, sklindančiam iš išorės.

Lango apsauginė plėvelė vizualiai nepastebima: stiklas išlieka toks pat, kaip ir prieš panaudojant medžiagą.

 

 

Įvairaus storio apsauginės plėvelės sustiprina stiklą nuo įsilaužimo.

 

Apsauga ypač aktuali apatinių aukštų pastatų patalpoms, taip pat objektams, kuriems dažnai kyla kriminalinė grėsmė: parduotuvėms, banko filialams, prekybos ir parodų centrams, juvelyrikos dirbtuvėms. Apsauginė plėvelė neleidžia potencialiam įsibrovėliui greitai patekti į patalpą per langą.

 

Reikia skirti daug fizinių pastangų bei laiko (nekalbant jau apie įrankį), norint išmušti tokį stiklą. Bet jei kam nors tai ir pavyksta padaryti, stiklas nesubyra į šipulius, bet tiesiog sutrukęs lieka ant plėvelės.

Apsauginė plėvelė ant langų ir durų stiklo apsaugo jus ir vaikus nuo traumų ir įvairių sužalojimų.

DECOR SERVICE

Saugumas nuo stiklo šukių

Apsauginė plėvelė atspari sprogimo bangos poveikiui, atsiradusiam dėl žmogaus sukeltos avarijos ar teroristinio išpuolio. Be to, plėvelės naudojimas užtikrina didelį stiklo atsparumą degimui (nedega, bet lydosi) , sulaikant ugnies plitimą iki 45 minučių.

 

Tai labai svarbu gaisro atveju, nes per tą laiką degimo šaltinį galima visiškai pašalinti. Apsauginė plėvelė – priešgaisrinės saugos reikalavimas masinėse žmonių susibūrimo vietose (mokyklose, prekybos centruose).

 

Galingos gamtos anomalijos sukelia didelius griovimus. Apsauginė plėvelė mažina žalą, sulaikydama šukes bei neleisdama sugriūti pastatus laikančioms konstrukcijoms.

 

Apsauginės plėvelės tai pat klijuojamos ant automobilių stiklų, įvykus nedideliam auto įvykiui ir dužus priekinio lango stiklui šukės nepabirės ant vairuotojo ir keleivių, o liks sutrupėjusios ant plėvelės.

 

Dauguma Lietuvos miestų susiduria su vandalizmu (graffiti atsiradimo problema). Vandalai gadina stiklą viešose vietose, panaudodami rūgštį, dažus ir markerius. Ir šiuo atveju gelbsti apsauginės plėvelės, kurios leidžia išvengti brangaus graffiti padarinių šalinimo (stiklų keitimo).

 

Norint prailginti plėvelės tarnavimo laiką, būtina jos instaliavimą patikėti profesionalams. Su šia užduotimi­ ­ geriausiai susitvarkys įmonės DECOR SERVICE kvalifikuoti darbuotojai.

Apsauginės plėvelės
+370 5213 0856