Garantija:

IKI 10 METŲ

Plėvelės klijavimas:

+37052130856

Patirtis:

VIRŠ 17 METŲ

Automobilių stiklų tamsinimas

Tamsinanti plėvelė yra paprastas ir efektyvus būdas pabrėžti automobilio išvaizdos niuansus, padaryti jį būtent tokiu, kokio norisi Jums. Su sąlyga, kad tonavimas bus atliekamas su aukštos kokybės metalizuotomis, su keramine danga plėvelėmis ir stiklų tamsinimo laipsnis parenkamas, atsižvelgiant į  jų dydį ir jūsų automobilio spalvą. Norint užtikrinti maksimalų efektą, patariama plėvele tonuoti automobilio galinį ir  galinius šoninius stiklo paviršius. Kreipkitės į DECOR SERVICE ir kompetentingi meistrai viską padarys geriausiai.

Įvairių spalvų gama, gausybė atspalvių, kontrastų žaismas… Visos siūlomos plėvelės pasižymi aukšta kokybe, o jų panaudojimas garantuoja puikų rezultatą.

 

Tamsinto stiklo privalumai:

Apsaugo interjerą nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio

Karšti saulės spinduliai blukina jūsų salono apmušalus, gadina interjero (dekoratyvinės odos bei medinių elementų) detales. Naudodami tamsintą plėvelinę dangą, jūs ne tik susikuriate komfortišką aplinką. Jūs investuojate į ilgaamžiškumą, tuo pačiu prailgindami salono ir viso interjero tarnavimo laiką.

Padeda išlyginti temperatūrų skirtumus salone

Vasaros metu plėvelė mažina kondicionavimo sistemos apkrovą, neleisdama šilumai pakliūti iš išorės.O žiemą trukdo šilumai išgaruoti į lauką.

 

Apsaugo nuo ryškios šviesos akinimo

Sniego atspindžiai, saulė, artėjančių užpakalinių žibintų blyksniai – visa tai trukdo vairavimui. Plėvelinė danga sumažina akių įtampą, o tai reiškia, kad važiavimas tampa nepalyginamai patogesnis ir saugesnis.

Apsaugo nuo šukių

Avarijos metu, esant rimtai stiklo deformacijai, plėvelė neleis jam subyrėti į šukes, subraižyti ir sužeisti vairuotojo ir keleivių.

 

Suteikia privatumo bei komforto jausmą

Niekam neturėtų rūpėti, ką jūs veikiate savo automobilyje. Tamsinanti plėvelė apsaugos jus nuo smalsių žvilgsnių, o salone paliktus daiktus išgelbės nuo įsibrovėlių.

 

Išsaugo vėsą vasaros metu

Sutikite, vasarą niekas nenori pakliūti į ,,sauną“. O kaitrios saulės prišildyto automobilio salonas nuo šios pirties mažai kuo skiriasi. Vienas iš pagrindinių tonuotos plėvelės tikslų – apsaugoti nuo kaitrių saulės spindulių akinimo. Nesvarbu, kas dedasi už lango. Savo automobilyje turite jaustis komfortiškai.

 

UV apsauga

Tamsintos plėvelės padeda sulaikyti ir nepraleisti iki 99% žalingos UV spinduliuotės.

DECOR SERVICE

UAB „DECOR SERVICE“  daugiau kaip 17 metų teikiame automobilių stiklų tamsinimo / tonavimo paslaugas, naudodami aukštos kokybės plėveles galime garantuoti ilgaamžišką plėvelių tarnavimo laiką.

Siūlome konkurencingą kainą, greitą paslaugų atlikimą, didelį plėvelių pasirinkimą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis dabar!