Madico.lt
Produkcija

Kontaktai

UAB "Decor Service"
Pelesos g. 1/2-7, Vilnius


Tel.Faks +370 5 213 08 56
Mob. +370 680 950 03
El.p. info@decorservice.lt
skype: lex.lt


Kaip mus rasti?


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Plėvelės

Visos DECOR SERVICE plėvelės gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pačias šiuolaikiškiausias technologijas, o tai ilgam laikui užtikrina optimalias kokybės charakteristikas ir eksploatacines savybes. 
 

Naujos kartos smūgiams atsparios (Apsauginės) plėvelės, pristatytos firmos  DECOR SERVICE, skiriasi nuo ankščiau teikiamų daug aukštesniu sluoksniu koeficientu, aukštesne agdezija (prisiklijavimu) prie stiklo, stabilumu ir puikiu priešįbrėžiminiu padengimu, aukštu optiniu vientisumu.
 

 

Kompanijų JAV gaminamos plėvelės užtikrins jūsų saugumą, o taip pat suteiks grožio ir išskirtinumo ne tik jūsų namams, bet ir biuriui ar automobiliui.

Kompanija DECOR SERVICE siūlo įvairiaspalves plėveles, pasižyminčias daugybe atspalvių, pradedant nuo tankiausių ir baigiant švelniausiais, suteikiant laisvę jūsų dizaino fantazijai. 

Iš naujausių siūlomų plėvelių, DECOR SERVICE asortimente pasirodė plėvelės su klientų pageidaujamomis nuotraukomis, vaizdais ar ornamentais. Daugiau informacijos galite surasti čia: Plačiaformatė spauda.
 


  

Akcijos
Projektai


Šiaulių arenaDaug.namas Vilniuje


Hotel Lietuva