Madico.lt
Produkcija

Kontaktai

UAB "Decor Service"
Pelesos g. 1/2-7, Vilnius


Tel.Faks +370 5 213 08 56
Mob. +370 680 950 03
El.p. info@decorservice.lt
skype: lex.lt


Kaip mus rasti?


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Automobilių plėvelės

1. Plėvelės stiklams

 

  • Langų tamsinimas

 

Kompanijos "DECOR SERVICE" pristatytos JAV automobilių plėvelės, kurios pasižymi ypatingomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis.

Šioms plėvelėms yra būdingos atitinkamai sodri juoda ir maloniai pilka spalvos. Yra galimybė pasirinkti įvairaus tamsumo plėveles (95%, 85%..)Jos užtikrina 100% apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir blokuoja 60% saulės energijos. Kompanijos "DECOR SERVICE" parduodamai plėvelei būdinga tai, kad ji lengvai instaliuojama ir prižiūrima. Šios naujos plėvelės gamybai yra taikoma speciali technologija "Pinnacle". Jeigu Jums reikalinga plėvelė, kuri netrukdo mobiliųjų telefonų funkcionavimui, GPRS ir radijui, plėvelė "DS-Carrera" - yra tai, ko Jums reikia. Automobilinių plėvelių kokybė yra užtikrinama visam automobilio tarnavimo laikotarpiui!!!

 

  • Apsauginės plėvelės ir juostas priekiniam stiklui nuo saulės

 


Nebegalite pakęsti karšio savo automobilyje, jaučiatės kaip būdami šiltnamyje, šiuo atveju DECOR SERVICE galim Jums pasiūlyti plėveles užtikrinančias apsaugą nuo 100% ultravioletinių ir infraudonųju spindulių. Turime platų pasirinkimas nuo visiškai skaidrių iki tonuotų plėvelių, kurios sukurs komfortiškas sąlygas automobilyje Jums ir Jūsų vaikams , kurie yra ypač jautrūs tiesioginiams saulės spinduliams.Taip pat ši plėvelė apsaugos saloną nuo blukimo ir padeda mašinos vidų išlikti nepakitusį. Kadangi pagal dabar Lietuvoje galiojančius normatyvus pilnas priekinio stiklo tamsinimas neleidžiamas mūsų įmonė taip pat siūlo apsaugines juostas nuo saulės.

 

  • Apsauginės nuo sudužimo

 

Mes gyvename pasaulyje, kuris dar nepasižymi tobulumu. Gamtos ir žmogaus rankų griaunančios jėgos veikia mūsų aplinką. Jau virš 10 metų kompanija "DECOR SERVICE" pristato produkciją, apsaugančią žmones ir nuosavybę nuo įvairių kriminalinių bei gamtos grėsmių. Ši apsauginė plėvelė padidina stiklo atsparumą smūginei jėgai ir neleidžia ,sudužus į šukias, stiklui pasklisti po automobilio saloną , kur jos gali būti itin pavojingos.


2. Plėvelės kėbulams


 

  • Apsauginė -viškai skaidri

 

Automobilio kėbulo aptraukimas apsaugine plėvele yra naujoviškas ir modernus būdas išlaikyti Jūsų automobilio estetinę būklę nepakitusią. Ši plėvelė yra visiškai skaidri ir nepastebima , laikui bėgant nekeičia spalvos taip pat neleidžia išblukti ar prarasti spindesį dažams. Jūsų automobilio kėbulas bus apsaugotas nuo akmenukų ar vabzdžių sukeliamų įbrėžimų , korozijos bei paslėps jau esamus deformacijas.

 

 

  • Spalvota - Faktūrinė (nuoroda į galerijos aplanka mašinu kėbulų aptraukimas plėvele)
Toninė automobilio plėvelė paprastas ir greitas būdas pakeisti automobilio kėbulo ar net salono spalvą. Pagal kliento pageidavimą galima sukurti išskirtinę automobilio išvaizdą naudojant ne tik įvairiaspalves , bet ir faktūrines plėveles. Laikui bėgant šios plėvelės nekeičia savo išvaizdos ar spalvos bei apsaugo kėbulą nuo įbrėžimų.

 

 

  • Carbon (nuoroda į galerijos aplanka mašinu kėbulų aptraukimas plėvele)

 

Naujos kartos Carbon plėvelės gali suteikti įvairių paviršių (pvz.: medžio odos, platiko., metalo ir t.t.imitacijas Jūsų automobilių tiek jūsų automobilio salonui tiek išorei. Paprastas ir patogus būdas pakeisti Jūsų automobilio išvaizdą, visada išlaikant galimybę atstatyti buvusia išvaizdą.

 

PRIVALUMAI:
- Neišblunka saulėje;
- Sunku pažeisti ar įdrėksti;
- Automobilio išvaizda stilinga ir graži
- Paslepia gilius įbrėžimus ir įlenkimus ant automobilio detalių;
- Paslepia technologines angas iki 20 mm (tarkim, demontuojant nuo galinių durelių valytuvą);
- Aptraukia nelygius, šiurkščius paviršius salono viduje (paslepia faktūrą);
- Turi labai patvarų lipnų pagrindą (prisiklijuoja prie geležies, plastiko, stiklo);
- Tarnavimo laikas iki 12 metų;
Esant reikalui plėvelę galima nuimti ir grąžinti automobiliui pradinę išvaizdą

  • Panoraminio stogo efektas .

 

 


ttp://www.madico.lt/index.php?mact=Album,,default,1&albumid=2&returnid=52&page=52

 

 

3. Automobilių kėbulų apipavidalinimas

Kėbulo dekoravimui galime pasiūlyti daugybę variantų! Automobilio apipavidalinimas įmonių logotipais, aprašymais, trumpalaikis dekoravimas įvairių švenčių progomis. Pasitelkite savo fantaziją, o mes tai įgivendinsime!

 

 

 

Akcijos
Projektai


Šiaulių arenaDaug.namas Vilniuje


Hotel Lietuva