Madico.lt
Produkcija

Kontaktai

UAB "Decor Service"
Pelesos g. 1/2-7, Vilnius


Tel.Faks +370 5 213 08 56
Mob. +370 680 950 03
El.p. info@decorservice.lt
skype: lex.lt


Kaip mus rasti?


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Apsauginės plėvelės

<iframe width="441" height="331" src="//www.youtube.com/embed/tEtdwjga5Pc?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Mes gyvename pasaulyje, kuris dar nepasižymi tobulumu. Gamtos ir žmogaus rankų griaunančios jėgos veikia mūsų aplinką. Jau virš 10 metų kompanija "DECOR SERVICE" pristato produkciją, apsaugančią žmones ir nuosavybę nuo įvairių kriminalinių bei gamtos grėsmių.

Uraganai, žemės drebėjimai, sprogimai chemijos gamyklose, bombų sprogimai, vagystės ir vandalizmas - visi šie reiškiniai sukelia didelius nuostolius namuose ir gamybinėse patalpose, o kartais net sužaloja žmones arba tampa jų mirties priežastimi. Kompanijos "DECOR SERVICE" sistemų, tvirtinančių plėvelę rėmuose, instaliavimas kartu su plėvele, žymiai prisideda prie  saugios lango konstrukcijos.

 


Žiūrėkite VIDEO

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai ir reikalavimai,  Jūs būtinai rasite būtent Jums tinkamą apsaugančią plėvelę "DECOR SERVICE" produkcijos asortimente .

 

Apsauga nuo įsilaužimo

 

Patekti į vidų, sudaužius langą, - tai buvo paprasčiausias būdas nelegaliai patekti į uždaras patalpas. Kompanijos "DECOR SERVICE" siūloma plėvelė sustabdys plėšiką. Stiklas nuo smūgių suduš, tačiau išliks rėmuose ir neleis piktadariui greitai patekti į patalpas, privers jį susimąstyti ką toliau daryti. Daugeliu atveju jo surastas atsakymas būna paprastas - kuo greičiau dingti.

Plėvelės instaliavimas - tai lengvas būdas apsaugoti namus arba biurus nuo įsilaužimo.
Apsauginės plėvelės testavimas


Žiūrėti VIDEO

Apsauga nuo gamtos kataklizmų

 

Kilus uraganui, kai stiprus vėjas prasiskverbia pro sudužusį stiklą į pastato vidų, jis gali dalinai arba visiškai sugriauti laikančiąsias konstrukcijas. "DECOR SERVICE" kompanijos siūloma apsauginė  plėvelė ne tik apsaugo nuo susižeidimo stiklo šukėmis, bet ir neleidžia vėjui prasiskverbti į pastato vidų. Žemės drebėjimo atveju ta pati plėvelė sulaiko šukes, minimalizuoti žalą, sukeliamą pastato interjerui ir eksterjerui.

Plėvelės - tai patogi, pastovi ir kas yra labai svarbu, efektyvesnė alternatyva langų užkalimui lentelėmis arba stiklų užklijavimui lipnia juosta kryžmai.

 

Apsauga nuo sprogimo

 

Galingas bombos sprogimas sukelia didžiulius sugriovimus. Atrodytų, stiklo sudužimas - tai minimaliai reikšminga sprogimo pasekmė. Tačiau, turint omenyje tai, kad 1 kv.m. stiklo sudūžta į daugiau kaip 2 tūkstančius mirtinai pavojingų šukių, dėl to nugriaudėjus sprogimui susižalojimas stiklo šukėmis tampa labiausiai paplitusia mirties ar susižalojimo priežastimi.

 

Antigraffiti

 

Vandalizmas - tai ne tik apmaudi netektis ir  didžiuliai nuostoliai. Įmanoma užkirsti kelią nuolatiniam stiklų, kuriuos išmargina graffiti mėgėjai, keitimui. Instaliavus ant stiklų kompanijos "DECOR SERVICE" siūlomas specialias "Antigraffiti" tipo plėveles gatvių "dailininkų" aktyvumo vietose, galima išvengti stiklų keitimo, t.y. iš naujo instaliuojama tik nauja plėvelė.

 

 

Stiklas su plėvele vietoje grūdinto stiklo

 

Vietoje stiklų keitimo pastatuose, kuriuose pagal normas numatytas grūdinto stiklo instaliavimas, kompanija "DECOR SERVICE" gali pasiūlyti pigesnį įstiklinimo būdą, atitinkantį normatyvinius reikalavimus. Sprendimas - kompanijos "DECOR SERVICE" plėvelių panaudojimas, kurios buvo testuotos pagal atitikimą saugiam įstiklinimui.  Šį testavimą atliko JAV Komisija, atsakinga už vartotojams skirtų gaminių saugumą (CPSC).

 

 

 

Akcijos




Projektai


Šiaulių arena



Daug.namas Vilniuje


Hotel Lietuva