Madico.lt
Produkcija

Kontaktai

UAB "Decor Service"
Pelesos g. 1/2-7, Vilnius


Tel.Faks +370 5 213 08 56
Mob. +370 680 950 03
El.p. info@decorservice.lt
skype: lex.lt


Kaip mus rasti?


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Apie mus

DEKOR 8 CATALOGAS

 

Uždaroji akcinė bendrovė „DECOR SERVICE" specializuojasi stiklams skirtų plėvelių pardavime ir jų instaliavime, prie viso to turi didelį automobilinių stiklų asortimentą.


Savo klientams siūlome modernius, bei geros kokybės gaminius už patrauklią kainą. Kokybišką gaminių pasiūlą klientams mums suteikia bendradarbiavimas su garsiomis ir gerai pasaulyje žinomomis kompanijomis.  UAB "DECOR SERVICE" atstovauja Baltijos šalims  gerai žinomų plėvelių gamintojus - iš (JAV).


Per mūsų firmos egzistavimo laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį bei gausų klientų skaičių, o taip pat galime pasigirti atliktų darbų gausa.


Be to manome, kad aukšti aptarnavimo standartai lemia kompanijos sėkmę, tad daug dėmesio skiriame savo darbuotojų mokymui, kvalifikacijos kėlimui.


Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Atvažiuos ir instaliuos pasirinktą plėvelę.

 

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai ir reikalavimai, Jūs būtinai  tai rasite „DECOR SERVICE" produkcijos asortimente plėvelę, kuri tinka būtent Jums!

Akcijos
Projektai


Šiaulių arenaDaug.namas Vilniuje


Hotel Lietuva